POJIŠTĚNÍ

Cílem pojištění je ochraňovat svého majitele na jeho cestě životem

 

 

Pojištění můžeme rozdělit do dvou hlavních skupin podle jeho povahy.

Životní pojištění

Sem patří životní pojistky jak investiční, tak neinvestiční, pojištění rizika, pojištění nemocenské a důchodové připojištění.

Neživotní pojištění

Zde najdeme cestovní pojištění, pojištění domácnosti, majetku a nemovitosti, pojištění odpovědnosti, povinné ručení a havarijní pojištění.

 

Životní pojištění

Během života se lidem mění potřeby a priority.

V mládí člověk žije sám za sebe a spoustu nástrah velkého světa si nepřipouští. Z jedné strany je to velké plus, z druhé strany by bylo potřeba si přeci jenom kus odpovědnosti do svého bytí vintegrovat. Přece jenom je dění v reálném světě pořád v pohybu a tu a tam dojde i na to, že přes naše jasné slunce přeběhne mrak. A dopad jeho stínu se dá prosvětlit správně nastaveným životním pojištěním. Navíc - toto pojištění roste s námi a dá se v průběhu dalšího života upravovat podle konkrétních požadavků. Můžeme tak - až ten čas přijde - s tímto produktem chránit svoji rodinu a děti.

Životní pojištění je dobrým ochráncem a pomocníkem, protože nám i našim blízkým nabízí okamžitou finanční pomoc ve chvílích, kdy nám zrovna do zpěvu moc není. Je smutné, že tento finanční produkt zatím není mezi lidmi dostatečně doceněn.

Penzijní připojištění je specifickým finančním produktem, který nám může ulehčit a zpříjemnit důchodový čas a zabránit tomu, abychom, až tohoto věku dosáhneme, museli slevovat ze svého komfortu....

 

Neživotní pojištění

Neživotní pojištění chrání svého majitele před materiální újmou způsobenou neočekávanými událostmi v životě. Je praktické a v mnoha případech se bez něj např. při sjednávání jiných finančních produktů v bankách, při jednání na úřadech a pod. neobejdeme. Neživotní pojištění je ve společnosti hojně používané a finančními domy jej nabízí v mnoha variantách.

 

 

Potřebujete sjednat pojištění?

 

Vyplňte náš dotazník, my Vám zdarma  připravíme nabídku životního pojištění a pošleme ji na Váš e-mail.

 

Prostřednictvím naší nabídky získáte základní představu o tom, jaké by Vaše pojištění mohlo mít parametry. S nimi bychom samozřejmě dále pracovali a nastavili je tak, aby co nejvíce splňovaly Vaše požadavky. K tomuto naladění bychom si s Vámi sjednali osobní schůzku u nás v kanceláři.

 

Pro další typy pojištění nás neváhejte kontaktovat.