CO O NÁS ŘÍKAJÍ KLIENTI

 

Jsme rádi za takto nadšené klienty ...

Dobrý den, jsem studentka a potřebovala jsem se pojistit, protože vedu docela aktivní život. V těchto záležitostech se moc nevyznám a upřímně se mi nechtělo cokoliv kolem pojištění zjišťovat. V mojí rodině jsem dostala doporučení na kancelář paní Odehnalové a paní asistentka mi navrhla a poté také sjednala životní pojištění, které se mi moc líbí, protože splňuje představy, které jsem měla a ani není drahé. V kanceláři jsou moc milí a ochotní, všechno probíhalo rychle a v příjemné atmosféře. Takže za mně super a doporučuji :o))

Renata Knížovástudentka na VŠ

V kanceláři OVB jsem s pí. asistentkou sjednával cestovní pojištění pro moji exotickou dovolenou. Pojištění bylo uzavřeno prakticky obratem k mojí naprosté spokojenosti. Musím napsat, že jsem pojištění během mého pobytu v cizině využil a komunikace s pojišťovnou proběhla naprosto hladce a bez problémů. Dokonce mi pak ještě několikrát volali, aby se ujistili, že jsem v pořádku.

Miroslav Lacinastavbyvedoucí

Proč jsme využili služeb OVB? Byli jsme mladý zamilovaný pár, který během studií sháněl první společné bydlení. Nechtěli jsme platit nájem, našetřeno na vlastní jsme také neměli. Oba jsme měli dlouhodobou pravidelnou brigádu s vidinou přechodu na pracovní smlouvu. Mysleli jsme si, že na hypotéku dosáhneme až po prvním prodloužení pracovní smlouvy, což by znamenalo velký odklad našeho společného bydlení. V tu dobu jsme oslovili poradkyni OVB, aby nám poradila jak situaci co nejlépe řešit. K našemu velkému překvapení poradkyně OVB zjistila, že můžeme hypotéku získat i na základě našich dlouhodobých brigád. Díky kombinaci výhodné hypotéky s úvěrem ze stavebního spoření jsme se mohli stěhovat do našeho prvního společného bydlení a ještě nám zbylo na drobné úpravy. Přístup poradkyně OVB se nám natolik líbil, že jsme s ní chtěli i nadále pokračovat ve spolupráci. Nechali jsme si upravit stávající produkty, především pojistky, tak, aby dokázaly reagovat na naši novou situaci. Také jsme si uvědomovali, že tento malý byt budeme časem měnit za větší, takže jsme se díky poradkyni OVB začali na budoucí výměnu rovnou připravovat. Díky analýze naší finanční situace jsme si mohli vytvářet rezervu na naše větší bydlení a přitom nemít strach, jestli vše zvládneme. Po několika letech se z mladého páru stali mladí manželé, kteří plánovali rodinu, a proto se poohlíželi po větším bydlení. Z celé situace jsme měli obavu, protože jsme chtěli v jeden čas prodat byt vázaný hypotékou a zároveň druhý koupit. Ten byl navíc v družstevním vlastnictví a my neměli žádnou jinou nemovitost, kterou bychom mohli ručit. I v této situaci nám poradkyně OVB velmi pomohla. U původní banky vyřídila návaznost naší hypotéky na hypotéku nových majitelů, takže jsme ušetřili velké peníze za předčasné splacení. Zároveň nám zařídila zajímavé podmínky i pro naši novou hypotéku na družstevní byt a jeho rekonstrukci. Pro naše pravidelné cesty do zahraničí nám doporučila výhodné cestovní pojištění a také si spoříme na důchod. Vzhledem k našim výborným zkušenostem jsme ji doporučili i několika našim známým, kteří řešili podobné situace. I od nich máme zpětnou vazbu, že vše proběhlo hladce a k jejich spokojenosti.

Petr a Petra S.

Do kanceláře k paní Odehnalové jsem přišla na doporučení mého známého, který je jejím dlouhodobým klientem. Naše rodina se ocitla ve složité a pro nás bezvýchodné situaci, ve které hrozilo, že přijdeme o náš dům. Můj manžel podnikal ve stavebnictví a dostal se do druhotné platební neschopnosti. Čelili jsme exekuci. Paní Odehnalová ale našla řešení, jak náš dům zachránit a to se také povedlo. Dnes v něm bydlí nejen moji rodiče, ale i syn. Ten se oženil a s pomocí pí. Odehnalové dům zmodernizoval. Jsme velmi vděčnými klienty a rádi kanceláři paní Odehnalové poskytujeme tuto naši referenci.

Z. Krejčí

Se slečnou Mitrengovou spolupracujeme již řadu let. Je milá, empatická a velmi spolehlivá. Ochotně poradí s různými finančními produkty. Zejména oceňujeme její pečlivou přípravu více nabídek a alternativ. Oceňujeme také to, že dokáže s finančními institucemi vykomunikovat veškeré papírování a předvyplnit formuláře. Na toto v poslední době fakt nemáme sílu. Její služby můžeme 100% doporučit.

Jan a Hana N, Brno